שיאצו

שיאצו הינה שיטה לטיפול במגע בת אלפי שנים שמקורה בסין וביפן. ההנחה העומדת בלב השיטה היא שבגוף האדם זורמים ערוצי אנרגיה בלתי ניראים המכונים "מרידיאנים" אשר משפיעים ומושפעים מן האיברים השונים בגוף. טיפול שיאצו מאזן את הגוף על ידי שחרור חסימות במרידיאנים הגורמות לתסמינים של כאב או ריפיון. בספא כרמל ניתן לקבל טיפולי שיאצו מאזני גוף ונפש מהמטפלים הטובים ביותר בישראל.

 

543

השיאצו מטפל בגוף בגישה הוליסטית. המטפל נוגע בכל חלקי הגוף ולא רק באזור בו מורגש כאב או סימפטום אחר. המטרה היא לאזן את גוף המטופל ונפשו. לפני הטיפול המטפל מתשאל את המטופל כדי להבין טוב יותר את ההיסטוריה שלו ולתכנן את דרכי הריפוי. לעיתים התשאול ימשך זמן רב. הדבר הכרחי על מנת לאבחן בצורה הטובה ביותר את התסמינים מהם סובל המטופל. בשונה מרפואה קונבנציונאלית, טיפולי השיאצו נוגעים בשורש הבעיה ומטפלים בחוסר האיזון שבגללו נגרמים תסמיני אי הנוחות או הכאב.

הטיפול כולל בעיקר לחיצות באזורים שונים בגוף. אותם אזורים אשר משמשים את האקופנקטורה ברפואה הסינית לדיקור. בנוסף, במהלך טיפול שיאצו המטפל מותח את הידיים והרגליים, הצוואר והאצבעות. פעמים רבות במהלך טיפול שיאצו משלבים מסאג' על מנת להרגיע את המטופל. בספא כרמל ממלכת החמאם, כמו במקומות אחרים, טיפול שיאצו נעשה בלבוש מלא עם גרביים על גבי מיטת טיפולים או מזרן.

טיפולים בעלי סגולות ריפוי

טיפולי שיאצו הם טיפולים בעלי סגולות ריפוי והרגעת הגוף. הטיפולים עוזרים במגוון רחב של בעיות כגון: כאבים שונים, בעיות אורטופדיות, פריצת דיסק ועוד. גם מצבים כמו בעיות נשימה, מתח ולחץ נפשי, דיכאון וחרדה, בעיות גניקולוגיות, בעיות בערכת העיכול, מיגרנות וכדומה ניתן לטפל בעזרת שיאצו. טיפולי שיאצו המוצעים במסגרת הטיפולים השונים של ספא כרמל ממלכת החמאם מתאימים לכל אחד ובכל גיל.

ספא כרמל ממלכת החמאם מעסיק רק את המטפלים המוסמכים הטובים ביותר למען לקוחותיו. דרכו של המטפל בשיאצו עוברת בנפש המטופל לא פחות מבגופו. חווית טיפול שיאצו נמשכת זמן רב לאחר תום הטיפול עצמו. תחושת רוגע ושלווה מלווה את המטופל שעות אחרי סיום הטיפול עצמו.

20% הנחה לתושבי ראשון לציון

מדיניות ביטולים