רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתמתקדת בכפות הרגליים. הרפלקסולוגיה רואה את הגוף כמשתקף בכף הרגל, כלומר, כל אזור בגוף האדם מקביל לאזור בכף הרגל. כפות הרגליים הן מעיין מפה של הגוף האנושי כולו. דרך עיסוי, חימום והנעת כםות הרגליים תוך היתמקדות על אזורים מסויימים ניתן לרפא את האזור המקביל בגוף. כמו כן, טיפולי רפלקסולוגיה משתמשים להקלה על תסמינים שונים וריפוי קשת רחבה של מחלות ומצבים כרוניים.

מקורה של הרפלקסולוגיה הוא בעת העתיקה והיא נמצאת בשימוש אלפי שנים על ידי מטפלים החל ממצרים ועד סין. טיפול רפלקסולוגי מגרה למעשה אזורים מסויימים בכף הרגל ומשחרר חסימות אנרגטיות ופיזיות. להזרמה של מחזור הדם על ידי טיפול רפלקסולוגיה סגולות רבות, ביניהן סילוק רעלנים מרקמות הגוף ורגיעה, הקלה על מתחים וריפוי הוליסטי של כל המערכות.

טיפולי רפלקסולוגיה מוצעים לקהל הרחב במסגרת הטיפולים של ספא כרמל על ידי המטפלים המנוסים והטובים ביותר בנמצא. ספא כרמל – ממלכת החמאם עושה מאמצים אדירים על מנת להעסיק רק את המטפלים המוראשים הטובים ביותר. טיפולי רפלקסולוגיה מתאימים למבוגרים וילדים כאחד. רובנו מבלים שעות רבות על הרגליים ואין אדם שלא יועיל לו טיפול רפלקסולוגיה מרגיע ומשחרר.

 

טיפול רפלקסולוגי – עוזר גם לטפל בעודף משקל

טיפול רפלקסולוגיה עוזר להקל ואף יכול לרפא מצבים שונים כגון: עודף משקל, עייפות, כאבי ראש ומיגרנות, תסמיני גיל המעבר, כאבי גב, צואר תפוס, קשיי עיכול, מתח וחרדות, בעיות גניקולוגיות, תסמונת המעי הרגיז, בעיות המערכת הלימפה וכאבים כרוניים. כמו כן, טיפולי רפלקסולוגיה עוזרים לחידוש נעורים והאטת קצב הזדקנות העור, הרפייה עמוקה ושחרור ממתחים ולחצים ואיזון מערכות הגוף והנפש. לסובלים ממחלות כרוניות כגון מחלות כלי דם, מחלות אוטואימוניות ומחלות ריגשיות טיפולי רפלקסולוגיה יכולים לאזן ולשפר פלאים את הבריאות וההרגשה הכללית.

ספא כרמל – ממלכת החמאם מתכבד להזמין את לקוחותיו לחוות טיפול רפלקסולוגיה מן המעלה הראשונה בידיהם של מטפלים בעלי ניסיון והסמכה. לרוב מומלץ לעשות סידרה של טיפולים על מנת לקבל את המירב מן הרפלקסולוגיה. לעיתים משולבים שמנים ארומטרפים כחלק מן הטיפול. שימוש בשמנים מעצים את החוויה ותורם לתחושת רוגע ושלווה.

 

20%הנחה לתושבי ראשון לציון. לא כלל שישי שבת וחג.

מדיניות ביטולים