פילינג

המושג פילינג גלש ללקסיקון המלא של מושגי הטיפוח יחסית לא מזמן, הוא כאן רק כמה עשרות שנים. לפניו היה עלינו להסתפק בטיפולים אחרים כגון מסיכות למיניהם, שמנים ועיסויים ודומיהם. בתחילה היו מוצרי פילינג נחלתם של מכוני היופי המקצועיים והיוקרתיים בלבד, אך ככל שהוא גלש יותר לתודעה של אלו המתעניינים בטיפוח, הפך פילינג לאופציה מוכרת ונגישה יותר ויותר והיום ניתן למצוא אותו בהרבה מוצרים אפילו על מדפי הסופרמרקט.

העיקרון – איך עובד פילינג

למרות מה שאנחנו רגילים לחשוב לגבי מוצרי טיפוח וקוסמטיקה – פילינג עובד בצורה מאוד פשוטה. בהשוואה למסכות וקרמים העשויים מרכיבים מיוחדים ולפעמים אפילו אקזוטיים שמטרתם להגן על העור, למתוח אותו, להצעיר אותו ולהבהיר אותו בצורות שונות.
פילינג מטרתו לרענן את העור על ידי הסרה של תאים שזמנם עבר – כלומר להסיר את התאים המתים. על ידי הסרה זו, מתגלית שכבה צעירה ורעננה יותר של העור שהיא בדרך כלל גם בהירה יותר, חלקה יותר, ובעלת מרקם שנראה אחיד ובריא יותר.
פילינג קיים בדרך כלל בשתי צורות נפוצות – פילינג גרגרים, המכיל גרגרים קטנים של חומר מסוים (מסיליקה ועד גרעיני פירות) שהשפשוף שלהם כנגד העור מוריד את השכבה הרצויה, או על בסיס חומצות עדינות.

טיפולי פילינג בספא לעומת טיפולים בבית

לטיפולי פילינג הנעשים על ידי איש מקצוע מספר יתרונות שקשה או בלתי אפשרי להשיג על ידי שימוש בחומרי פילינג בבית. ראשית, במכוני קוסמטיקה מקצועיים ומכוני ספא קיימים חומרי פילינג שאינם נמכרים לפעמים לציבור הרחב, היות ושימוש שגוי בהם עשוי לגרום נזק.

לדוגמא, אחד מסוגי הפילינג הקיימים הוא פילינג על בסיס חומצת פירות, הגורם לקילוף עדין של שכבת העור העליונה עקב החשיפה לחומצת הפירות. שימוש לא נכון עשוי להביא לגירוי או קילוף ואדמומיות חזקים. שנית, טיפולי פילינג הנעשים בספא, כמו למשל ספא כרמל, יכולים להציע סוגי טיפול שמסורבל יהיה לנסות בבית, כמו למשל פילינג גוף שנעשה על ידי מלחים מים המלח בלבד. הטיפול בספא כרמל מספק חוויה מדהימה והוא לגוף ולנפש יחד.

מוצרי קוסמטיקה איכותיים
חשוב לציין שאפשר לקבל בספא טיפול בחמאם הכולל עיסוי, קרצוף ופילינג של חצי שעה בחמאם התורכי. ניתן אף לקנות ממבחר  מוצרי הקוסמטיקה שיש במקום, חומרים איכותיים ובריאים לעור הגוף כמו: -417, חברת GG וחברת SR. מוצרי הקוסמטיקה הינם איכותיים מאוד ונקנים רק מחברות הקוסמטיקה הטובות בעולם.
במידה וטיפול הפילינג מצריך קנייה של חומר ניקוי פנים או מוצרי קוסמטיקה נוספים ניתן לקנות אצלנו במחירים סבירים ביותר. אנו בהחלט ממליצים להתנסות בחוויית הפילינג לפנים וכל הגוף ולאחר שתתאהבו בחוויה לקנות מוצרים שיזכירו וישלמו את הפינוק אצלכם בבית.
20% הנחה לתושבי ראשון לציון. לא כלל שישי שבת וחג.
 

מדיניות ביטולים