עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי מתמקד במערכת השלד וגמישות השרירים בגוף, הוא שונה מן העיסויים המערביים המוכרים לנו כגון עיסוי שוודי ועיסוי קצוות ודומה יותר לשיאצו או טווינה. מקורו העיסוי התאילנדי כמובן בתאילנד אם כי נראה שהשראה רבה הגיע דווקא מהודו העתיקה ומסין.

20% הנחה על כל החבילות שבאתר – חבילות ספא – לפרטים והזמנות חייגו 077-9966010

4 3 11

עיסוי תאילנדי מתבסס על ההנחה של הרפואה המזרחית כי בגוף האדפ זורמים פלגי אנרגיה בלתי נראים המכונים מרידיאנים. המרידיאנים עוברים בחלקי הגוף השונים הן מבחוץ והן מבפנים ומחברים את איברי גופנו ונפשנו יחד. חסימה אנרגטית באחד או יותר מרידיאנים עשוייה לגרום לתסמיני כאב, מחלה או אי נוחות בדרגות שונות. עיסוי תאילנדי משחרר חסימות אלו ומזרים את הדם אליהם, משחרר רעלים שנוטים להיצתבר באזורים אלו ופותר את האדם מן התסמינים הנוצרים בעקבות החסימות.

בספא כרמל – ממלכת החמאם אנו שמחים להציע לקהל לקוחותינו עיסוי תאילנדי מו המעסים המוסמכים ובעלי הנסיון הטובים ביותר בנמצא. עיסוי תאילנדי בספא כרמל הוא חוויה בלתי נשכחת. העיסוי נעשה בלבוש מלא שכן אין כאן כוונה לעבוד על השרירים בטכניקות לישה כמו עיסוי שוודי, למשל. המטפל מותח את הגוף בשיוטת שונות ולוחץ בעזרת ידיו, מרפקיו וברכיו על גופו של המטופל על מנת לשפר את גמישות השרירים ולשחרר את החסימות האנרגטיות הגורמות לכאב או אי נוחות. עיסוי תאילנדי נעשה לרוב על גבי מזרון על הרצפה. חשוב להגיע עם בגדי נוחים ללא כפתורים.

מנקה רעלים, משפר גמישות ומשחרר שרירים תפוסים

עיסוי תאילנדי יכול לשפר פלאים בעיות של גמישות הגוף, לשחרר שרירים תפוסים דרך מתיחתם, לשפר את המזור הדם, לנקות רעלים מן הגוף, להרגיע את הנפש ולחזק את המערכת החיסונית. בספא כרמל – ממלכת החמאם אנו מציעים את העיסוי לקקחות בכול גיל ובכול מצב. המטפלים המצויינים שלנו ידעו להתאים את הטיפול לכול אחד. יש לשים לב שעיסוי תאילנדי קלאסי לרוב אינו מתאים לנשים הרות או ילדים קטנים.

3503 3506

בספא כרמל – ממלכת החמאם אנו דואגים להביא לכם את הטיפולים האפקטיביים ביותר באווירה יוקרתית שדל ספא מן המעלה הראשונה. ספא כרמל מתכבד להזמין אתכם לחוות עיסוי תאילנדי מקצועי ומחדש כוחות בחדי הטיפולים המרווחים והאיכותיים ביותר בנמצא.

חבילות ספא   מדיניות ביטולים