עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי שמתמקד בשכבות העמוקות של השרירים. המטרה היא לשחרר מתחים ולחצים ולגרום להוצאת רעלים שמתאספים ברקמת השריר. לרוב, ידרשו מספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאה טובה. במהלך הטיפול המטופל חייב לשתף פעולה עם המטפל ולספק לו משוב. בספא כרמל – ממלכת החמאם תוכלו להנות מיתרונותיו של עיסוי רקמות עמוק בידיהם של מיטב המטפלים.

4 3 11

עיסוי רקמות עמוק משחרר ומרכך את השרירים, הגידים והרצועות ומשחרר מהם רעלנים שגורמים להיתכווצות. היתכווצות של השריר גורמת לא לאבד מגמישותו ועלולה אף לגרום לכאבים. עיסוי רקמות עמוק מתאים המיוחד לספורטאים ואלו העוסקים בפעילות גופנית על בסיס קבוע. העיסוי לא מתאים לנשים בהריון או ילדים שכן מדובר בעבודה אינטנסיבית מאוד על הגוף. כמו כן, לאנשים הסובלים מבעיות של לחץ דם גבוה, בעיות כלי דם או מחלות כרוניות אחרות לא מומלץ לגכשת לטיפול מסוג זה.

אילו חלקים של הגוף זה כולל?

עיסוי רקמות עמוק לרוב יתמקד באזור ספציפי בו ישנה תחושה של כאב או אי נוחות. ישנם אזורים שמועדים באופן טבעי ללחץ שריר גבוה ועיסוי רקמות עמוק יכול לטפל בהם בצורה יעילה במיוחד:

•הגב התחתון – אזור האגן, הגב כולו ואזור הרגליים.

•הגב העליון – שכמות, כתפיים, צוואר וידיים.

•אזור הראש – צוור, פנים וגולגולת.

•ידיים – כף היד והאצבעות, מפרקים, לרוב ישולב עם עיסוי בצוור ובשכמות.

•אזור הרגליים – כף הרגל, שוקיים, ירקך עד אזור האגן.

•חזה – שרירי החזה והצלעות, יעיל המיוחד לסובלים מאסטמה ובעיות נשימתיות.

•מרידיאנים – עיסוי ערוצי האנרגיה בגוף לריפוי כללי יותר.

ספא כרמל – ממלכת החמאם מציע עיסוי רקמות עמוק לספורטאים ולכול מי שמבקש לחוות עיסוי אינטנסיבי ברמה גבוהה. מתקני הספא מאפשרים טיפול ארוך ומתמשך באווירה יוקרתית ומרגיעה. ספא כרמל מגייס את מיטב המעסים המורשים בישראל. במהלכו של עיסוי רקמות עמוק נעשות תנועות חיכוך איטיות ולחיצות עמוקות בעזרת האצבעות, כף היד והמרפק. ישנם מטפלים אשר משתמשים גם בכוסות רוח ואמצעים אחרים. עיסוי רקמות עמוק יכול לגרום לתחושה של עקצוץ או חוסר נוחות במהלך הטיפול או כמה ימים אחריו. חשוב לדעת שזו תחושה זמנית – הגוף ממשיך לרפא את עצמו גם אחרי תום הטיפול.

20% הנחה לתושבי ראשון לציון. לא כלל שישי שבת וחג.

חבילות ספא   מדיניות ביטולים