עיסוי רפואי בשמנים

במהלך חיינו כולנו נתקלים בבעיות בריאותיות שונות הקשורות לשלד ולעצמות הגוף, שרירים ומחזור הדם. בנוסף למגוון טיפולי הרפואה המודרנית ישנן שיטות אלטרנטיביות ומשלימות לטיפול כמעט בכול מצב רפואי. עיסוי רפואי בשמנים היא דרך אחת לעזור לגופנו לגלות את כוחות הריפוי הטיבעיים שלו ולשחרר את גופנו ממכאוב ומצבים חסרי נוחות אחרים. 

כבר אלפי שנים עיסוןי נחשב לדרך ריפוי אפקטיבית לבעיות שונות. מיפן מבזרח ואמריקה העתיקה במערב, עיסוי בצורותיו השונות נכלל בדרכי הריפוי המקובלות. עיסוי רפואי בשמנים הוא המשך טיבעי של הדרכים הללו. בעיסוי מסוג זה מתמקדים בבעיה ספציפית של המטופל ודרך מסאג' משפרים את התחושה הכללית של האזור ואף מרפאים אותו לחלוטין. ספא כרמל מציע לקהל לקוחותיו עיסוי רפואי בשמנים על ידי מיטב המומחים בתחום. אנו מביאים לכם את סודות המרפא העתיקים של העיסוי יחד עם ראיה מודרנית של רפואה מערבית.

9 10 11

הריחות של השמנים יוצרים אווירה מרגיעה

העיסוי הרפואי משלב בתוכו שמנים ארומטרפיים שעוזרים למקד את הגוף לנקודת הכאב או חוסר הנוחות. ריחות השמנים משרים אווירה נינוחה ומרגיעה שמעודד שחרור ממתחים ולחצים. עיסוי רפןאי בשמנים עוזר למגוון רחב של מצבים ותחלואים החל מכאבי שרירים, בצקות, בעיות בזרימת הדף, בעיות עיכול, תיסמונת המעי נרגיז, מיגרנות, שרירים מכווצים ותפוסים, דלקות פרקים ועוד. כמו כן יתרונותיו של העיסוי כוללים הזרמת מחזור הדם, שיפור המערכת החיסונית, שיפור טונוס השרירים והמרצת חילוף החומרים. עיסוי עוזר להרגיע ולווסת את הפעילות החשמלית של המוח ומעודד ריכוז וחשיבה רגועה.

עיסוי רפואי מתאים למעשה לכול אחד אך יש לקחת בחשבון שכמו כל טיפול במסגרת הרפואה ניגשים אליו כשיש בעיה. עיסויים מסוגים שונים מתאימים לא רק כשנוצרת בעיה וניתן כמובן להנות מקשת רחבה של טיפולים אצלנו בספא כרמל. עיסןי רפואי בשמנים מתאים לכול גיל כולל גיל הזהב. השמנים בהם מישתמשים מרככים את העור ושומרים על צעירותו. אנו בספא כרמל מקפידים לרכוש את השמנים האיכותיים ביותר עבור לקוחותינו.

3502 3504

ספא כרמל מזמין אתכם לחווית ריפוי ייחודית ללא טיפולים פולשניים – עיסוןי רפואי בשמנים. מתקני הספא היוקרתיים, המטפלים הטובים בתחומם ושלל טיפולים יעזרו לכם להרפות מן הכאב ותסמינים אחרים ולחזור לאורח חיים בריא ושלו. 

 

20% הנחה לתושבי ראשון לציון. לא כלל שישי שבת וחג.

מדיניות ביטולים