עיסוי קצוות

עיסוי קצוות הוא עיסוי עדין של כפות הידיים, כפות הרגליים, הצוואר ועור הפנים. עיסוי קצוות משלב טכניקות שונות של עיסוי להרגעת והרפיית קצות העצבים, העור, הגידים והשרירים הקטנים בקצוות הגוף. עיסוי קצוות מתאים במיוחד לאנשים שמעדיפים עיסוי עדין ולא אינטנסיבי ולאלו הסובלים מבעיות של לחץ, חרדה או נדודי שינה.

מטרתו של עיסוי קצוות היא לשחרר את המתחים הנצברים ולהמריץ את מערכת העצבים. כמו כן, משתמשים בשיטות שונות להפעלת המפרקים הקטנים ושחרור הלחצים על ידי מתיחה ועיסוי. העיסוי משפר את זרימת הדם וממריץ את מערכת העצבים. זרימת דם מוגברת הזורמת לאזורים מרוחקים מהעורקים המרכזיים עוזרת לפיזור חמצן במקומות בהם לרוב אין זרימה טובה של הדם והדבר תורם בעיקר לתחושת מרגוע והרפייה.

עיסוי קצוות בספא כרמל ממלכת החמאם מותאם במיוחד לאנשים שלא מרגישים בנוח עם טיפול במגע מלא ומעדיפים טיפול עדין ולא אינטימי. עיסוי זה מתאים לכל הגילאים ולכל מצב בריאותי שכן הוא אינו אינטנסיבי או פולשני. העיסוי נעשה על ידי המטפלים המוסמכים הטובים ביותר שכן ספא כרמל ממלכת החמאם דואגת להעסיק רק מטפלים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום.

עוזר גם במקרים של נדודי שינה

עיסוי קצוות מועיל במגוון של מצבים כמו: נדודי שינה, לחץ וחרדה, כאבים כרוניים, תחושת קור בכפות הידיים והרגליים, מיגרנות, תחושת אי נוחות כללית וחוסר מרגוע. הטיפול מתאים במיוחד לאנשים אשר מנהלים אורח חיים פעיל מאוד ולחוץ. עיסוי הקצוות הוא מרגיע במיוחד ועוזר למטופל לחוות תחושת רוגע ושלווה מתמשכת. עיסוי זה הוא קליל יותר מעיסויים אחרים ןלכן מתאים מאוד גם לנשים הרות, תינוקות, ילדים ובני גיל הזהב.

ספא כרמל ממלכת החמאם מציע עיסוי קצוות לכל גיל ולכל מצב באווירה ייחודית. העיסוי נעשה בחדר טיפולים מפואר. במהלך העיסוי ניתן לשלב גם ריחות מרגיעים, שמנים אשר עוזרים להפגת מתח העור ושמירה על צעירותו ומוזיקה לעידוד האווירה. הטיפול נעשה על מיטת טיפולים בלבוש מלא.

 

20% הנחה לתושבי ראשון לציון.

מדיניות ביטולים