עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים הוא עיסוי מיוחד המותאם לצורכיהם של ספורטאיים מקצועיים וכול אלו העוסקים בפעילות גופנית מאומצת. עיסוי ספורטיאים הוא מסוגי המסאג'ים העתיקים בעולם ונמצר בשימוש קרוב ל 3000 שנה. מיוון העתיקה ועד יפן, דרום אמריקה והמזרח התיכון, ספורטאים נהנו מעיסוי לפני, במהלך ואחרי הפעילות הספורטיבית כסגולה לשיפור מצב השרירים והפגת עייפות. 

ספורטאים יותר מכול אחד אחר מאמצים את גופם יום ביומו וזקוקים לטכניקות עיסוי ייחודיות. עיסוי ספורטאים בגירסתו המודרנית משלב אלמנטים רבים כגון מסאג' שוודי, שיאצו, הנעת מפרקים ומתיחות ועיסוי רקמות עמוק. מטפלים שונים משלבים את השיטות הנ"ל בצורה שונה, אך המטרה היא אחת – שחרור טונוס השרירים והמרצת הגוף תוך הבאתו למצב של רגיעה. שילוב יחודי זה בין הצורך להיות "מוכן תמיד" לבין הצורך לאפשר לשרירים ולעצמות הגוף לנוח הוליד למעשה את התחום המודרני של עיסוי ספורטאים.

ספא כרמל מציע לקהל לקוחותיו העוסקים בפעילות גופנית עיסוי ספורטאים מקצועי בידיהם של מטפלים מוסמכים בתחומם. העיסוןי נעשה בחדרי טיפולים יוקרתיים תוך מתן דגש על צורכיו האינדווידואלים של המטופל. אנו בספא כרמל מבינים את הצורך של ספורטאים בעיסוי כחלק בלתי נפרד משגרת האימונים ומתכבדים לספק להם את הטיפול הטוב ביותר בנמצא. במהלך הטיפול נעשה שימוש בשמנים או בקרם טיפולי על מנת להרגיע את העור ולעודד תחושת מרגוע ושחרור.

מגמיש שרירים ומפרקים

בנוסף ליתרונותיו במידיים של עיסוי ספורטאים, העיסוי מגמיש את השרירים והמפרקים ומאפשר לשמור עליהם במצב תקין למשך שנים רבות. לעוסקים בפעילות גופנית מאומצת מומלץ להתמיד בשיגרת עיסוי. שמירה על הגוף על ידי עיסוי ספורטאים תעזור להמנע מפציעות הקשורות לשרירים כמו מתיחת וכיווץ יתר של השריר, קריעת גידים וכדומה. עיסוי עבור ספורטאים הוא יותר מאשר ריפוי ותחזוקת הגוף. תחושת הרגיעה שמלווה את המטופל אחרי עיסוי עוזרת למקד את הנפש והמחשבה.

רגיעה ויכולת התמקדות חשובות מאוד עבור ספורטאים מקצועיים והם חלק בלתי נפרד מן המקצוע.

ספא כרמל שמח להציע ללקוחותיו עיסוי ספורטאים ברמה גבוהה על ידי מטפלים הנבחרים בקפידה. אנו דואגים לספק לכול לקוח חווית עיסוי וספא מושלמת.

 

חבילות ספא   מדיניות ביטולים