עיסוי משולב

עיסוי משולב הוא שם כולל לקטגוריה רחבה של טכניקות עיסוי ידועות בשילוב של שיטות שונות. בעיסוי מסוג זה עובדים על השרירים הגדולים כמו גם הקטנים בצורה מאומצת. מוסיקה, ריחות וצלילים משולבים בעיסוי על מנת להרפות את המטופל לנסוך בו תחושת רוגע ושלווה. האווירה הכללית מאפשרת הרגעה עמוקה וכולל לא אחת גם חלקים מתורת בפנג שווי – סידור החלל לשם זרימת אנרגיה חיובית.

 

עיסוי משולב משפר את מצב הרוח באופן מתמשך ומיידי. העיסוי נעשה באוירה נינוחה מאוד שמקדמת את ריפיונו של הגוף ושקיעתה של הנפש בשלווה. העיסוי נמאפשר לנו לשכב ולהתמסר לידיו של המטפל, לתחושת ריפוי והרגעת הגוף, לקחת הפסקה מן הקצב המהיר של החיים ופשוט להרגע ולהשתחרר. מכיוון שכולנו נושאים את חיינו על גופינו מתחים, לחצים, טראומות נפשיות, תזונה לרוייה ועוד משתלבים בתוך גופנו ועשויים לגרום למתח שרירים וכאבים שונים. עיסוי משולב שואף לפתור אותנו מתוצאות אלו על ידי תחזוקה של הגוף והנפש גם יחד.

שילוב של טכניקות

העיסוי למעשה משלב בתוכו טכניקות שונות של חיכוך, לחיצה ושפשוף בנקודות שונות בגוף. לעיסוי משולב יתרונות רבים כגון: שחרור שרירים תפוסים, הפגת מתחים, שיפור סרקולציה של מחזור הדם ופעילות המערכת החיסונית, שיפור הפעילות החשמלית של המוח, שיפור אלסטיות העור ושמירה על צעירותו. כמו כן, מצבים כרוניים כמו מיגרנות, תסמונת המעי הרגיז, מצבי שיגרון ונעילת שריר ואלרגיות. בקטגוריה של עיסוןי משולב נכללים עיסוי הוואי, עיסוי קליפורניה ועיסוי אנרגיות.

ספא כרמל – ממלכת החמאם מציע עיסוי משולב בחדרי טיפולים מפוארים באווירה מרגיעה. לרשות מטפלינו עומדים אמצעים רבים המוסיפים לתחושת המרגוע והריפוי של עיסוי משולב. כמו כן, אנו דואגים לכך שמטפלנו העובדים בספא כרמל, הם המקצועיים והטובים ביותר בתחומם. חווית העיסוי של לקוחותינו מועצמת על ידי התנאים המפוארים בספא. ספא כרמל – ממלכת החמאם ממליצה לכול אחד לחוות את תחושת המרגוע הייחודית של עיסוי משולב הנעשה על ידי טובי המעסים בישראל.

עיסוי משולב הוא דרך נפלאה להיפתר ממתחי ולחצי היומיום, להרגע ולשלב פינוק יחד עם ריפוי. כל אחד יכול להנות מחווית העיסוי הנפלאה הזו בספא כרמל – ממלכת החמאם.

20% הנחה  לתושבי ראשון לציון. לא כולל שישי שבת וחג.

מדיניות ביטולים