עיסוי מלזי

רובנו שמענו על עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, ורבים אחרים. כולם מאופיינים ביתרונות ומטרות משלהם. אולם פעם שמעתם על עיסוי מלזי? מהו אותו עיסוי?

עיסוי מלזי הינו תחום טיפולי נישתי, אשר מאופיין במספר יתרונות שונים, הייחודיים בשוק הטיפולים הקיימים כיום בישראל. רוב רובם של טיפולי העיסוי כיום מכילים מאפיין אחד או שניים, אשר יחד מהווים יתרון יחסי, או בולטות משאר סוגי הטיפול. קיימות דוגמאות רבות לסוגי עיסוי אשר מתגאים בפרט הייחודי רק להם. עיסוי מלזי לעומתם, מתאפיין ביתרון איכותי והוא אופן ביצוע הטיפול.

3504 3502

עיסוי מלזי מבוצע ע"י כל מקלות הבמבוק. מקלות הבמבוק מגיעים באורכים שונים, ומושענים כל גב המטופל במהלך העיסוי. המטפל עובד עמם לאורך העיסוי ומשתמש באורכים השונים כדי למקסם את תוצאות הטיפול כמובן. אותם מקלות מאופיינים בגמישות רבה, מה שלמעשה גורם ומסייע להם להתממשק עם קווי המתאר של הגוף. כך כמו כפפה, אותו עיסוי מלזי בעצם משפר את זרימת הדם, משחרר את שריריו של האדם, ועוזר להירגע מהמתח של אותם שרירים תפוסים. זרימת הדם חשובה היא, ולו בשל העובדה שחסימות בגוף יכולות להביא ללחצים איומים בגופנו, ולנמקים במקרים הגרועים יותר.

המטרה העיקרית של ביצוע עיסוי מלזי היא כמובן שחרור שרירים, אך יחד עם זאת, העיסוי משופע ביתרונות נוספים משמעותיים. הוא עוזר לניקוז הנוזלים בגוף וגם ובלוטות הלימפה.
שיטת הטיפול המיוחדת של העיסוי הזה תומכת בפריסת הנוזלים לאורך חלקי הגוף בצורה הרמונית ומאוזנת. כך שלמעשה מביאה אותו למצב הנכון ביותר שלו, המצב בו הגוף צריך להימצא.
לסיכום, למדנו שהמונח עיסוי מלזי הוא כבר לא זר לנו, וטומן בחובו הרבה אספקטים אשר תורמים לגופנו, ולא פחות לנפשנו. נפש בריאה בגוף בריא, ולכן בצעו את הטיפול של העיסוי המלזי בהקדם וגם אתם תהנו מתוצאות בריאותיות מצוינות!

חבילות ספא   מדיניות ביטולים