עיסוי זוגי – אפשרות מהנה לבילוי

מי מאתנו לא מרגיש את הצורך בחילוץ עצמות מפעם לפעם? כשהשגרה מעייפת, כשהלחץ בעבודה גובר וגם לפעמים סתם בגלל שגשום בחוץ ונעים יהיה להתפנק בעיסוי זוגי בשמנים חמים. אין ספק שישנן גם חוויות אחרות שמהן ניתן להנות בזוג, כמו למשל מסע קניות או יציאה לסרט טוב, אבל בינינו – ההרגשה המשוחררת והנעימה שלאחר עיסוי טוב בהחלט שווה שימקמו אותה גבוה בסולם העדיפויות.
מסאז' זוגי – עדיף שניים על אחד

אז מדוע למעשה מומלץ לבוא למסאז' בזוג? אחת הסיבות הראשונות קשורה לכך שבכל הקשור בביצוע הפתעות נעימות והשקעת זמן בפינוקים, אנחנו בדרך כלל מעדיפים אותם בצורתם הזוגית. כראיה אפשר להביא את העובדה שרובנו נהיה מוכנים להשקיע זמן ומשאבים בהכנת ארוחת ערב זוגית מרשימה, אך אם מדובר היה בארוחת ערב לעצמנו בלבד, סביר להניח שבמדובר היה בטוסט…

היות ונעים לנו לתרום לפינוק של בני הזוג או החברים הקרובים, הרי שמסג' זוגי הוא רווח כפול: זמן איכות עבורנו, והזדמנות להרגיש שעוד מישהו נהנה. יותר מכך, לפעמים אנחנו בהחלט כמהים לפינוק, אבל מחכים שמישהו (או מישהי) יעלו את הרעיון שנצטרף אליהם לעיסוי זוגי כדי לקפוץ על ההזדמנות. כך, אם הטיפול נעשה באותו חדר ניתן לדבר בזמן העיסוי עם הפרטנר, ואם מדובר בעיסוי זוגי שנעשה בשני חדרים נפרדים אפשר בהחלט להיפגש בלובי ולהחליף חוויות על כוס שתייה חמה.

עיסוי זוגי – בהחלט זמן איכות
לא נעים להודות, אבל עם השגרה המושג "בילוי זוגי" הפך עבור רובנו למייצג בילוי כלשהו שלרוב מסתכם ברביצה מול הטלוויזיה, בהליכה משותפת לבית קולנוע או הצגה בהם מבלים את רוב הזמן בשתיקה הדדית או ביציאה משותפת עם חברים. זמן האיכות הזוגי – בו לשני בני הזוג יש הזדמנות להשקיע זמן בשיחה אינטימית, ללא לחץ של זמן ובהרגשת רוגע והרפיה נדחק לקן פינה וקורה לעיתים הרבה יותר רחוקות. במהלךעיסוי זוגי לשני בני הזוג ישנה הזדמנות נפלאה לחוות זמן איכות שכזה, תוך כדי התמסרות למטפלים מקצועיים שיורידו את רמות המתח בשרירים.

מתוך ההרפיה והשחרור יש מקום לשיחה אמיתית ותקשורת כנה בין בני הזוג, יש מרחב לתת ולאהוב ואף לקבל. העיסוי בהחלט יכול לשחרר כאבים נפשיים ופיזיים ולהעניק הרגשה טובה ומשוחררת. ספא כרמל מאפשר מקום מושלם לחוויה חשובה זו, כך עיסוי זוגי מפנק יכול להיות חלק מיום מושלם בתוך מרכז ספא שאין כמוהו בכל הארץ, הן מבחינת איכות השירות והן מבחינת עיצוב המקום, הטיפול המקצועי והידע הרבה שיש למקום להציע בתחום.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה