עיסוי ארומתראפי

עיסוי ארומתראפי הוא עיסוי המשלב בתוכו ארומה – ריח וניחוח. הטיפול משתמש בריחות שונים על מנת להביא תוצאות של ריפוי הרגעת הגוף. זהו ענף של הרפואה המשלימה המשלב בתוכו פילוסופיות מזרחיות שונות שכולן מיתמקדות בניחוחות ובסגולות של שמנים, צמחי מרפא ותבלינים שונים. ישנן דרכים שונות לטפל בעזרת ארומה , אחת הדרכים היא עיסוי בשמנים רווים תמציות של צמחים מרפאים.

350 3502

עיסוי ארומתראפי, רואה את הגוף, כיאה לרפואה המשלימה, בצורה הוליסטית – כלומר, שלא כמו ברפואה מערבית מטפלים בכול הגוף על מנת להגיע לגורם של התסמינים. המטפל שואף להנחיל את תכונות הריפוי של השמנים הארומתרפים דרך הרחה, אמבטיות או עיסוי. ספא כרמל – ממלכת החמאם ניתן לקבל עיסוי ארומתרפי בשמנים איכותיים מן הטובים בעולם. אנו מחזיקים רק מוצרים טבעיים, איכותיים ואמינים למען לקוחותינו.

תחום הוליסטי

מכיוון שהתחום של עיסוי ארומתרפי הוא תחום הוליסטי ניתן בעזרתו לטפל למעשה בכול בעיה. החל מהפגת לחץ ומתח נפשי, טיפול בבעיות שרירים, הפרעות במערכת העיכול, בעיות גניקולוגיות, בעיות עור, מתח ולחץ, דלקות שונות, מיגרנות וכאבים. עיסוי ארומתראפי משלב בתוכו גם אלמנטים של צליל וצבע ונעשה בחדר טיפולים מרגיע כשמוסיקה נעימה מושמעת ברקע. המטפל משתמש בשמנים שונים בהתאם לצרכיו של המטופל. ניתן כמובן לקבל בספא כרמל טיפולי עיסוי ארומתראפי ללא צורך בבעיה מסויימת. הטיפול מרגיע ומעורר יחדיו, מעודד רגיעה ויכולת ריכוז.

8 9 10

עבור ילדים ותינוקות עיסוי ארומתראפי עוזר לפתור בעיות עור ובעיות ריכוז, מעודד התפתחות ויכולת רגיעה ועוזר במצבים של לחץ או חרדה. כל אחד יכול להנות מסגולותיו של העיסוי ללא הגבלת גיל, בני גיל הזהב למשל יוכלו להנות מעיסוי מרגיע אשר עוזר בטיפוח העור ומשרה שלווה על הנפש. לאחר עיסוי ארומתרפי בספא כרמל – ממלכת חמאם טורקי אנו מבטיחים לכם שעות רבות של רגיעה ותחושת שלווה אמיתית. השמנים בהם מישתמשים במהלך העיסוי נספגים בעור וניתן להרגיש את ריחם המהפנט זמן רב אחרי העיסוי.

הטיפול בספא כרמל – ממלכת החמאם נעשה על ידי מיטב המטפלים המוסמכים בספא יוקרתי ללא מתחרים. אנו משקיעים את מיטב מאמצינו על מנת לוודא שחווית עיסוי ארומתרפי תהייה מוצלחת ונעימה ככל האפשר.

20% הנחה לתושבי ראשון לציון. לא כלל שישי שבת וחג.

חבילות ספא   מדיניות ביטולים