ספא רומנטי

חבילות ספא רומנטיות הן מתנה נהדרת, הרומנטיקה בהתגלמותה. הן משלבות בתוכן לא רק את המחווה הרומנטית כלפי בן הזוג , כלומר, שהפרטנר השקיע מחשבה ומשאבים כדי לארגן בילוי זוגי נעים, אלא הן מכילות זמן איכות אמיתי, כזה המאפשר שיחה רגועה בתנאים רומנטיים וקסומים, תוך כדי הנאה משלל פינוקים מסביב.

20% הנחה על כל החבילות שבאתר – חבילות ספא – לפרטים והזמנות חייגו 077-9966010

674

סוגי חבילות ספא רומנטיות


האפשרויות השונות של ספא רומנטי מגוונות כמעט כמו מונח הרומנטיקה עצמו. ניתן להזמין חבילות עבור אחד מבני הזוג או עבור שניהם. ניתן לארגן ערב ספא זוגי רומנטי במיקום מוכר, למשל אצלנו בספא כרמל, או אפשר לחילופין להזמין את הטיפולים לצימר או אפילו הביתה.
אם בוחרים להזמין את הטיפולים לצימר או לבית הפרטי אפשר להוסיף מגוון תוספות שיהפכו את הערב הרומנטי למהנה אפילו יותר: לבחור את מוסיקת רקע, להוסיף קטורת ריחנית או מבער שמנים, להזמין זר פרחים או זר משוקולד ועוד, כיד הדמיון הטובה על המארגן.כאשר בוחרים חבילות ספא רומנטיות במקום מרוכז כמו אצלנו, ניתן לבחור מבין שלל האפשרויות המוצעות במקום: טיפול אחד או מספר טיפולים, שילוב של אמבט חם, חמאם תורכי וג'קוזי, תוספת של שתיה חמה וקלה, עוגיות בעבודת יד, שוקולדים טובים או אלכוהול להשלמת האווירה. כמו כן, ניתן גם להוסיף לחבילה ארוחה קלה במתחם הטיפולים עצמו או להזמין מקומות במסעדה יוקרתית לאחר סיום הטיפולים כשמתעורר התיאבון.

מה משפיע על המחיר של חבילת ספא רומנטית


אמנם מדובר בכמעט אינסוף אפשרויות לבחור את החבילה המועדפת על כל אחד ואחת, אך בכל זאת ישנם מספר פרמטרים עיקריים המשפיעים על המחיר של חבילות ספא רומנטיות. ראשית – המרחק ממקום המגורים. דלק, הצורך בהזמנת מקום לינה ועוד. שנית – הרמה המקצועית של המטפלים ורמת השירות הכללית של בית העסק המציע את שירותי הספא יהיו בעלי השפעה על המחיר. כמו כן, משפיעים כמות השירותים המוצעים – מספר העיסויים או הטיפולים ומשכם, הבחירה בארוחה קלה או מסעדה יקרה וגם כמובן התוספות השונות (כגון האם הטיפול נעשה בידי מטפל אחד לכל אחד מבני הזוג בתורו או בשני מטפלים בו זמנית).35033506

מה אנו מציעים?


אתם מוזמנים לחוויה רומנטית וקסומה בסוויטה הזוגית שלנו. ליהנות מעיסויים זוגיים עם מטפלים מקצוריים, אמבט חם של שמנים ומלחים וטיפול של קרצוף הגוף כולל פילינג גוף בחמאם התורכי וכן כיבוד קל, יין ושתיה חופשית. כל הטיפולים מסורים ומקצועיים ונעשים על ידי מיטב המטפלים. יש אפשרות לקבל ארוחה חלבית טעימה לסוויטה הזוגית. למעוניינים ניתן אף להזמין מראש מגוון טיפולים קוסמטיים או רפואיים כדי לאפשר בריאות והירגעות ביום נהדר אחד.

חבילות ספא   מדיניות ביטולים