ספא זוגי

השקעה היא ערך עם משמעות חיובית. בדר"כ אנחנו משקיעים ממרצנו, מכספנו או כישרוננו בתחומים הנראים הכרחיים. המילה "להשקיע" מגיעה לרוב בשיחות הקשורות לעבודה, השכלה, משפחה וילדים ובעוד נושאים בהם אנו רואים את ההשקעה כחיובית. אך לפעמים אנחנו שוכחים כי יש עוד נושא בו צריך להשקיע – בנו! בשלל הבעיות אותן אנחנו מנסים לפתור כדבר שבשגרה, לפעמים הצורך הבסיסי של השקעת משאבים בעצמנו ובזמן איכות עם בני הזוג שלנו נדחקת לפינה. חבילות ספא זוגיות במתחם ספא כרמל הן הזדמנות מצוינת לשנות את המצב ולהשקיע בעצמנו ובבני הזוג שלנו באופן מושלם.

20% הנחה על כל החבילות שבאתר – חבילות ספא – לפרטים והזמנות חייגו 077-9966010

3503 3506

מסיבה לא ידועה, אחת האסוציאציות הראשונות שעולה בראשם של אנשים רבים כשמזכירים בילוי רומנטי זוגי הוא "צימר", "מלון", או אפילו "עיסוי בצימר". ישנה אופציה מצוינת לבילוי נעים, שבה לא צריך להרחיק עד לצימר כדי להתפנק כמו שצריך, היא גם פחות נדושה ונהדרת לחילוץ העצמות – פינוקי ספא זוגי במתקני ספא כרמל.
אין כמו ספא זוגי על מנת לצאת מהשגרה, להקדיש זמן לעצמנו, להירגע ולהרפות את השרירים וגם את המחשבות.
ספא זוגי מאפשר בילוי זמן איכותי של בני הזוג יחד, כאשר שניהם מקבלים טיפול מרגיע. אחרי טבילה באמבט חם עם שמנים ומלחים ועיסוי בידי מטפלים מקצועיים אפשר בקלות רבה יותר להתייחס לאי נעימויות העולות בשגרה, להניח לטרדות המלוות אותנו ופשוט ליהנות.
על מנת ליהנות מהיתרונות של ספא זוגי רומנטי לא צריך להצפין או אפילו לצאת מתחומי מרכז הארץ רבתי:  מדובר בספא לזוגות הנמצא בראשון לציון. בתור ספא זוגי במרכז הארץ, ספא הכרמל מציע את כל היתרונות – מרחק נסיעה קצר, טיפולים מקצועיים וחוויית הרגעות לגוף ולנפש, להטעין מצברים מבלי להתחייב לחופשה של מספר ימים.
בנוסף, ספא כרמל מציע את מירב האופציות במקום אחד: טיפול באבנים חמות, אירוודה, טיפולים קוסמטיים, פילינג לכל הגוף, קרצוף, ג'קוזי וחמאם תורכי, טיפול בתרפיית המגע, רפואת צמחים ועוד. השפע הרבה שיש למקום להציע הינו אחד היתרונות הבולטים של המקום. כך ניתן להזמין חבילה מפנקת ליום זוגי, רומנטי ומיוחד.
4 6 7
ספא כרמל מאפשר חוויה איכותית עם אירוח מושלם. אין ספק שהעיצוב המושקע של המקום בסגנון ממלכת החמאם התורכי מאפשר להרגיש כמלכים עם רגע הכניסה למקום. כך ששוכחים את טרדות היום יום, נכנסים למקום נעים ומרגיע ועוברים סדרת פינוקים וטיפולים אפשר להבין עד כמה להזמין ספא זוגי היה הרעיון הטוב ביותר.

חבילות ספא   מדיניות ביטולים