ספא בחולון

הימים קשים, העבודה לוחצת, הזוגיות במשבר, הילדים לוקחים את האנרגיה…. מכירים את הביטויים הללו? כולנו מכירים. שגרת החיים קשה מאוד. לכולם יש חובות, כולם בתוך מעגל ההישרדות, ההצלחה, התחרות. כיצד נוכל להתגבר או אפילו לרגע לשכוח את הצרות? לספא בחולון יש הצעה:

מה נשאר לאדם מלבד להירגע עם טיפול גופני-נפשי ברמה גבוהה? ספא בחולון ידע לתת את הפיתרון המושלם.
ספא בחולון מקצועי, איכותי, יודע לתת את הפיתרון המשלים והמקיף ביותר לכל אותן צרות. 
כיצד?

ידוע, שבעת מצבים נפשיים שליליים, ומחשבות טורדניות, הגוף מתחיל להגיב לאותן מחשבות ולהתנהג בהתאם. מצב זה נקרא מצב פסיכו-סומטי. כלומר, יש האינטרקצייה בין הנפש לבין הגוף. פסיכו= נפש, סומאטי= גוף. ספא בחולון מומחה במתן תרופה גם לנפש וגם לגוף. באמצעות הטיפול בגוף, העיסויים המרגיעים המקצועיים, ספא בחולון מצליח להעביר את התחושות הנעימות שמרגיש האד, אל הנפש שלו. בעצם, הקשר של הגוף והנפש שהוביל את האדם למצב של מחשבות רעות והרגשה גופנית רעה, הוא זה גם שמוציא אותו ממנו. ספא בחולון נותן את העיסויים והטיפולים (בעלי השעה עד השעה וחצי) לאדם המטופל, ותוך כדי העיסוי, הגוף משחרר חומרים נוגדניים אשר מרפאים את הגוף ויוצרים אינטראקציות במוח גם להפרשת חומרים מרגיעים גם במוח. כך נוצרת בעצם ההרגשה החיובית אשר אנחנו מקבלים לאחר קבלת טיפול עיסוי מוצלח. 

אם כך, ראינו כיצד ניתן לצאת ממצב רע למצב הרבה יותר מוצלח. ספא בחולון מעניק בדיוק את הפיתרון לו אנו מייחלים. אז אל תהססו, אל תגידו אין לי זמן. לא יקרה שום דבר לאישה לך, לילד אם לרגע תשכחו את הצרות. ספא בחולון מחכה לכם. ממתין לפנק אתכם ולתת לכם את ההרגשה הכי טובה שרק אפשר. בנפש, ובגוף…

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה