מסכות פנים

עור הפנים לא פחות מכול איבר אחר בגופנו חייב תחזוקה שוטפת על מנת לשמור על בריאותו ומראה צעיר ורענן. ישנה חשיבות עליונה לשמירה על עור פנים נקי ואסתטי. פנינו הם כרטיס הביקור החשוב ביותר שלנו, הדבר הראשון ששמים לב אילו בכול מפגש. ישנן דרכים רבות לשמור על עור הפנים וניקיונו, הדרך הטובה ביותר היא מסיכות פנים. מסיכות פנים מזינות ומרגיעות את העור ומחזירות לו את הברק והמראה הצעיר. 

מסיכות פנים שונות עושות פעולות שונות ולכול אחת ואחד חשוב להתאים את המסכה הטובה ביותר עבור סוג העור ומצבו. לבעלי עור יבש, שמנוני או רגיש חשוב להתאים מסיכה שתועיל ולא תעשה פעולת נגד. לא כול מסכה מתאימה לכול אחד ויש לקחת זאת בחשבון. מסיכות פנים מחימר ירוק נחשבות למועילות במיוחד ומתאימות כלול סוגי העור במינונים שונים. חימר ירוק מופק מן האדמה במכרות המצויים בדרום אמריקה או בצרפת. יתרונותיו הם ניקיון עמוק של עור הפנים וכיווץ נקבוביות.

מסכות פנים מחימר

מסכות פנים מחימר ירוק ניתן לעשות בספא כרמל לאחר טיפול ספא או חמאם. ספא כרמל – ממלכת החמאם מזמינה אתכם ליהנות ממסכת חימר מטהרת ומזינה. לאחר טיפול חמאם במיוחד עור הפנים רך וניתן להשיג תוצאות מצוינות בעזרת מסיכות פנים. את המסכה מורחים על עור הפנים ונותנים לה להתייבש כ 30 ד'. בזמן הזה תוכלו לנוח ולהירגע על מיטת טיפולים מפנקת או ליהנות ממשקה קל ומזין. ניתן לרכוש מסיכות חימר לשימוש ביתי לשם תחזוקה שוטפת של עור הפנים בביתכם.

אנו בספא כרמל – ממלכת החמאם גאים להשתמש בחומרים הטובים ביותר ורוכשים את מסיכות החימר היוקרתיות ביותר בנמצא. קוסמטיקאית מקצועית תתאים לכם את המסכה הטובה ביותר עבור סוג העור שלכם. לבעלי עור בעייתי, סדוק או לסובלים מאקנה מסיכות פנים מחימר אידיאליות לפתרון בעיות העור. לבעלי עור רגיש ולסובלים מאלרגיות שונות אין חשש בשימוש במסכת פנים מסוג זה שכן היא עשויה מחומר טיבעי לחלוטין ללא תוספות שעלולות לעורר תגובה אלרגית. כאמור, אנו בספא כרמל – ממלכת החמאם דואגים לעשות שימוש בחומרים הטבעיים הטובים ביותר בשוק למען רווחת ובריאות לקוחותינו.

 

לאחר העיסוי או החמאם –  מורחים את המסכה על הפנים וממתינים לייבושה כ- 20-30 דקות

 

מדיניות ביטולים