מסיבות רווקים רווקות

מסיבת רווקים בספא היא מסיבה שנערכת לכבוד רווק/ה זמן קצר לפני טקס נישואיו. במסיבת הרווקים חוגגים החתן המיועד וחבריו את היום האחרון של חיי הרווקות שלו. המטרה העיקרית במסיבת רווקים היא לאפשר לחתן לעתיד לחוש בפעם האחרונה את רווקותו, ולחגוג יחד עם חבריו בבילוי של גברים בלבד. בילו, שכנראה לא יעשה עוד בעתיד. מסיבת הרווקים כרוכה כרגיל בפעילויות יוצאות דופן אשר חורגות מן הפעילויות במסיבות שגרתיות, כמו להזמין חשפנית למסיבה. בתרבויות מסוימות מקיימים טקסי השפלה שונים לחתן המיועד, אשר מסמלים בעצם את טקס המעבר של החתן המיועד מחיי הרווקות לחיי נישואים. ארגון מסיבת הרווקים מוטל לרוב על אחיו, שושבינו או חברו הטוב של החתן. לפי המסורת, הפעילויות המתוכננות למסיבת הרווקים נשמרות בסוד מפני החתן. מסיבות רווקים מהוות נושא מרכזי בסרטים הוליוודיים רבים, במיוחד קומדיות.

ספא למסיבת רווקות בראשון לציון ספא למסיבת רווקות בראשון לציון

יש גם מסיבת רווקות בספא

כיום נפוצות גם מסיבות רווקות אשר חברותיה של הכלה לעתיד מארגנות עבורה. מסיבת רווקות בספא הינה כבר דבר שהפך לשיגרתי. בספא כרמל ממלכת החמאם ניתן לחגוג מסיבות רווקים ו/או רווקות עד 20 איש, בספא  חדרי טיפולים יחידים וסוויטות זוגית אחת עם אמבט שמנים ומלחים. ספא כרמל ממלכת החמאם סוגר את המקום למסיבת רווקים/רווקות מ- 10 איש ומעלה למשך 5 שעות, כולל שתייה קרה/חמה, כולל כלים וכוסות חד פעמי, 2 בקבוקי יין, כיבוד של עוגיות ומאפים חמים וסלטים הכל נעשה במקום לפי מספר המוזמנים בעלות של 180 ₪ לאדם (לא כולל טיפולים)מינימום או לחילופין

ניתן להזמין רק טיפולי חמאם טורקי. בעלות של 220 ₪ לאדם +כיבוד כולל שתייה קרה/חמה, כולל כלים וכוסות חד פעמי, 2 בקבוקי יין, כיבוד של עוגיות ומאפים חמים וסלטים הכל נעשה במקום.

350 3501

ניתן להזמין טיפולי מסאג' 30 דקות + טיפול קרצוף ופילינג בחמאם טורקי +כיבוד כולל שתייה קרה/חמה, כולל כלים וכוסות חד פעמי, 2 בקבוקי יין, כיבוד של עוגיות ומאפים חמים וסלטים הכל נעשה במקום בעלות 250 ₪ לאדם .

חבילות ספא   מדיניות ביטולים