מסאג'

מסאג' – לעצור הכל וליהנות מהרגע 
מי מאיתנו לא מצא את עצמו בחייו בלב כפר עני בהודו או תאילנד, חושב לעצמו " מדהים כמה החיים כאן פשוטים ונטולי דאגות". למציאות החיים במדינה קפיטליסטית יתרונות רבים, אך גם מחירים והקרבות אותן משלמים האזרחים. הלחצים, המרדף האין סופי, התחרותיות שאינה נגמרת לעולם – כל אלו יוצרים מעט מאוד הזדמנויות לשחרור אמיתי. נפשי ופיסי. כזה שכולם מייחלים לו, אך רק מעטי מעטים מגשימים. מסאג', למשל.

אם תבקשו מעשרה אנשים לעצום עיניים ולחשוב על משהו שמרגיע אותם, קרוב לוודאי שלפחות מחצית מהם יציינו מסאג' כגורם שמנתק אותם בצורה המושלמת מדאגות היום יום, לשעה של רוגע ושלווה מוחלטת. כיום כבר יודעים המומחים לספר כי למסאג' מקצועי יכולות אדירות בתחום הבריאות והרפואה – מהורדת לחץ דם, דרך שחרור והרפיית שרירים תפוסים, ועד המרצת מחזור הדם (עניין המצמצם תחושת עייפות).

בישראל מודל 2013 ניתן למצוא מאות מכוני ספא המציעים מגוון אדיר של טיפולי מסאג' מכל הסוגים ומכל קצוות תבל. כדאי להכיר מעט את הסוגים השונים כדי להתאים בצורה אידיאלית את סוג המסאג' אותו תרצו לקבל. המסאג' הפופולארי בישראל נחשב המסאג' השבדי, אשר במהלכו המטפל עובר על כל חלקי הגוף באמצעות שמן חם או קר, תחילה בחלקי הגב השונים, דרך הרגליים והידיים ועד לבטן, לצוואר ולראש. מומלץ לכוון את המטפל לדרגת החוזק של המסאג'. 

מסאג', כאמור, ניתן למצוא מעשרות מקומות ותרבויות. תאילנדי, טורקי, סיני, הודי, צרפתי, ואפילו מהוואי ומהשורשים האינדיאנים של פעם הגיעו אלינו מסאג'ים נפלאים. לכל אחד הייחודיות שלו. כל אחד מתאים לסוג שונה של חובבי עיסויים. חפשו מידע אמין ומקיף לפני שתחליטו. ישנן חבילות זוגיות, חבילות פינוק למסיבות רווקים/ות, חבילות של 10-25-50 מסאג'ים וכו', אשר כולן מוזילות את העלות עבור כל טיפול בעשרות אחוזים.

ובכל מקרה, כשהגוף שלכם זועק לשמיים בבקשה לפינוק המושלם, המחיר הופך לפחות רלוונטי. אז העניקו לעצמכם שלווה מפנקת. מסאג' מקצועי – כי לגוף שלכם מגיע להתפנק.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה