למה ספא זה רומנטי בשבילי?

אור הנרות, המוסיקה והשלווה שבספא הם בהחלט הבטחה לאווירה רומנטית. ברור שהמסאז' והאינטימיות שבטיפול משותף גורמת לי ולבן הזוג שלי להתרגש ולהתקרב בכל פעם שאנו מגיעים לספא. אך יחד עם זאת יש עוד סיבות רבות ואפילו עמוקות יותר לכך שספא הוא חוויה רומנטית מאוד בשבילי ובשביל בן הזוג שלי.

הפנאי
בראש ובראשונה הסיבה לכך שאנחנו הופכים שרויים באווירה רומנטית רגע שאנו נכנסים יחד אל ספא, היא הפנאי ותשומת הלב שאנו מפנים אחד לשני. אם במהלך היומיום יש כל כך הרבה הסחות דעת וכל כך הרבה גורמים שמרחיקים ומתנתקים אותנו מהמחשבה אחד על השני, לפתע כשאנו עוצרים הכל ומפנים יום שלם אך ורק אחד לשני ולזוגיות שלנו, אנו נזכרים בעונג הגדול של הזמן ביחד. ההומור המשותף, הסיפורים האישיים והחוויות, הזיכרונות המתוקים שאנו מעלים תוך כדי ובעיקר הפני שלנו להקשיב אחד לשני ולשתף עמוק מבפנים גורמים לאהבה גדולה ביננו.

היופי
ספא הוא זמן של יופי, המקום מעוצב בצורה מדהימה, התאורה נעימה, התמונות, הבדים, הכורסאות המפנקות, הכל נראה כל כך יפה ומזמין. גם במהלך הטיפולים והזמן המשותף במרכז ספא אנו מגלים מחדש את היופי אחד שלי השני. אני תמיד מרגישה כל כך יפה וזורחת אחרי טיפול פנים ומסאז'. אני לובשת את החלוק הלבן ונזכרת בתחושה של שלמות עם עצמי ועם גופי. אני מרגישה שהספא, מרוב היופי הרב שבו, גורם לנו להסתכל ולראות גם את היופי אחד של השני ולא רק במבט שטחי אלה מאפשר לנו זמן איכותי אמיתי להתבונן פנימה ולאהוב.

הבחירה להיות בריאים
בן זוגי ואני מגיעים פעם בכמה זמן אל הספא מתוך בחירה אמיתית. זוהי בחירה באורך חיים בריא ושלו. הבחירה הזאת נובעת מהרצון שלנו לבנות חיים טובים וארוכים ביחד ולהמשיך להרגיש צעירים לאורך זמן. כשאנו מגיעים אל הספא אנחנו מרגשים מגובשים בבחירה זו, בבחירה בחיים טובים ביחד ובנתינה מתמדת של שקט ובריאות אחד לשני. לכן, ספא הוא מקום רומנטי מאוד עבורי המסמל את הבחירה בחיי זוגיות בריאים, של שקט שלווה והרבה אהבה.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה