למה ספא גורם לי להרגיש בריאה?

למה ספא גורם לי להרגיש בריאה?
נפש בריאה בגוף בריא, זוהי אמרה ידועה ונפוצה, אך בילוי בספא הוא הדרך המושלמת להבין אמרה זו לעומק. זה לא סתם שאחרי כל בילוי במרכז ספא אני חוזרת הביתה מלאת כוחות, גופי מרגיש רפוי ומלא אנרגיה ומשהו בתוכי נרגע.
בכל פעם אני מופתעת לגלות כמה בריאה אני מרגישה בתקופה שלאחר הבילוי בספא. גיליתי שכאשר גופי נקי מלחצים, שריריי רפויים ואיני עייפה כל כך, אני גם מרגישה טוב יותר! גופי חסין יותר למחלות ויש בי יותר ויותר חשק לפעיות ספורטיבית ולאכילה נכונה. הבילוי במקום כמו ספא הוא חוויה מיוחדת שמכילה בתוכה התנסויות רבות שעשויות להשפיע על ההרגשה הבריאה כל כך שלאחריה:
הטיפול
ספא מקצועי הוא מקום שמעסיק אנשי מקצוע ומטפלים ברמה הגבוהה ביותר. כשמקבלים טיפול ברפואה משלימה כמו טווינה, עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה ועוד… אפשר להרגיש את ההשפעה האדירה שלו גם לאחר שבועות. אם מדובר בשחרור של מתחים, טיפול בהצטננות, הקלה על כאבי גב ועוד. הטיפולים המשלימים שהספא מציע הן דרך לטפל בגופנו בצורה נכונה אשר משלימה את טיפולי הרפואה המערבית.
השלווה
כיום, גם הרפואה המערבית קובעת באופן חד משמעי כי מתח הוא גורם עיקרי להרבה בעיות רפואיות ואף עשוי להקשות על המערכת החיסונית להילחם במחלות. הבילוי במרכז ספא הוא הדרך המושלמת להירגע, האווירה במקום מותאמת כדי לעזור לך להרגיש בטוח ושלוו. כל פעם שאני מגיעה אל הספא אני מגלה את עצמי שוכחת לחלוטין מכל הדאגות היומיומיות. כשראשי שקט גם הגוף שלי מצליח סוף סוף להירגע. התוצאה של כך היא הרגשה של מדהימה הגורמת לי להבין שלא רק נפש בריאה בגוף בריא אלה גם הנפש הבריאה כשהיא שלווה ונינוחה גורמת לגוף להיות להתמלא בבריאות והרגשה טובה יותר באופן מידי.
מצב הרוח
אחרי יום בילוי במתחם ספא, בזכות השקט, היחס החם מצוות העובדים, המוסיקה הנעימה, הריחות המשגעים, המגע המענג של המטפלים ועוד. אני חוזרת הביתה במצב רוח מרומם, פתאום עיני נפקחות ליופי של העולם ולהנאה הרבה שבחיים!

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה