ליהנות ולהשתחרר באמצעות ספא ומסאז'ים

ליהנות ולהשתחרר באמצעות ספא ומסאז'ים
לכל אדם יש את הדרך שלו להשתחרר וליהנות. יש אנשים שאוהבים לצאת לטיול אחת לפרק זמן לפתוח אופקים ולשכוח מהעבודה. יש אנשים שהדרך שלהם להשתחרר היא ללכת למסיבה רועשת ולרקוד עד אור הבוקר.
הדרך המושלמת עבורי כדי ליהנות ולהשתחרר היא להגיע אל ספא. כך איני חייבת לפנות שבועות רבים לשם כך ואפילו איני חייבת למצוא שותף או מלווה. פשוט ברגע שבו שגרת היומיום מתחילה להיות בלתי נסבלת, זוהי נורת ההזהרה שלי, באותו הרגע ממש אני קובעת חלון זמן כדי להגיע אל הספא ושם לשחרר לחלוטין את כל המשימות, הדאגות והחששות. זוהי הדרך שבה אני בוחרת להשתחרר מכמה סיבות:

זמינות
ספא הוא תמיד זמין עבורי, הוא תמיד שם, נקי מזמין ומוכן עם שפע פינוקים ואטרקציות העומדות לרשותי. קל לי להגיע אליו ולכל מה שאני צריכה הוא לפנות חצי יום במהלך השבוע.

מקצועיות
בכל פעם שאני מגיעה אל מתחם ספא איני מתאכזבת, הצוות מקצועי, השירות מעולה ואני יודעת בדיוק למה לצפות. המתקנים מתוחזקים ברמה גבוהה וכל מה שנותר לי הוא ליהנות ולשחרר.

בריאות
ספא מעניק ערך מוסף לחוויית השחרור והוא הבריאות. אחרי הביקור בו אני מלאה באנרגיות וכוחות מחודשים. אני מרגישה שניצלתי את הזמן בדרך המושלמת עבור גופי והוא מחזיר לי על כך תודה במשך תקופה ארוכה לאחר הביקור בספא. ספא מלמד אותי להקשיב לגופי, לאכול נכון, לישון טוב וללכת במשך היום שלווה ונינוחה. להגיע אל הספא אחת לכמה זמן זוהי דרך חיים של בריאות!

שפע טיפולים
יש מגוון עשיר של אפשרויות טיפוליות. אבנים חמות, טווינה, רפלקסולוגיה, עיסוי שוודי, שמנים ועוד. בכל פעם שאני מגיעה אלה ספא זוהי חוויה מסוג אחר. אני טועמת מכל העולמות, מגלה חוכמות עתיקות, חושפת עוד ועוד חלקים בגופי שזקוקים לטיפול ולאהבה. כך שהדרך שלי להשתחרר וליהנות תמיד נשארת מגוונת, מפתיעה ומרוממת.
אל ספא אני מגיעה לפעמים לבד כדי לשכוח מהכול! ולפעמים עם בן הזוג או עם חברה טובה.. כך מתאפשר לי לבחור בדיוק את הדרך שבה אני רוצה לשחרר וליהנות.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה