יום ספא – לשכוח מהכל לכמה שעות טובות

יום ספא – לשכוח מהכל לכמה שעות טובות

הילדים כרגיל לא נותנים מנוחה, הבוס שוב פעם מציק בלי סיבה מיוחדת והמרצה בלימודים פשוט לא מפסיק לקשקש. אין ספק, העולם נראה לפעמים כמקום כל כך מתיש ואתם מרגישים שבכל רגע ההתמוטטות עלולה להגיע. זה הזמן לעצור הכל, לקחת נשימה עמוקה ולארגן לעצמכם יום ספא של כמה שעות הרחק מכל צרות היום יום

כך נראה יום ספא מושלם
יום ספא אפשר לארגן לבד או עם מישהו מיוחד שאתם רוצים בקרבתו גם ברגעים הלחוצים של החיים. הדבר הטוב ביותר ביום ספא הוא שאתם יכולים להרכיב אותו על פי רצונכם. אינספור חבילות ספא מוצעות לציבור הרחב ולכם רק נותר לבחור, איש איש לפי רצונו וכיסו. היתרון שברכישת חבילה על פני טיפול בודד הוא ברור- אתם זוכים בחבילת טיפולים מקיפה שמספיקה ליום פינוק שלם ובמחיר שווה לכל כיס. להלן דוגמא קטנה שתמחיש לכם כיצד אמור להיראות יום ספא מושלם.

יום הספא יתחיל בהגעה למקום וקבלת לוקר אישי, חלוק מפנק וכמה נשנושים לפתיחת התיאבון. לאחר שתסיימו להתארגן ולחוות את אווירת המקום, יגיע החלק העיקרי והמפנק מכולם- שלב העיסויים. כעת תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של טיפולים ולחוות 60 דקות של רוגע ושלווה אמיתיים. חבילת יום ספא פופולארית במיוחד היא כזאת הכוללת עיסוי שבדי עדין או תאילנדי חזק, בשילוב טיפול רקמות עמוק או אבנים חמות. להשלמת החוויה תוכלו להוסיף גם כמה טיפולים משלימים כגון פילינג גוף בחמאם התורקי שלנו, טיפול רפלקסולוגי ועוד ועוד.
לאחר מנוחה קצרה יגיע הזמן ליהנות משאר היום, שתייה חופשית לאורך כל היום ובכלל לכל מה שצריך בשביל לחזור לחיים האמיתיים עם כוחות מחודשים.
תבלו…

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה