טיפול עיסוי פנים האנטיאייג'ינג- הצערת עור הפנים – מידע כללי

מטרת טיפול עיסוי פנים האנטיאייג'ינג- הצערת עור הפנים
טיפול האנטיאייג'ינג- הצערת עור הפנים- נעשה בספא על ידי החדרת חומרים נוגדי חמצון אל השכבה התת-עורית, עליה לא משפיעים הקרמים והתמציות הקוסמטיות הרגילים.
טיפול עיסוי פנים האנטיאייג'ינג מתמקד בפנים, בקרקפת ובצוואר והינו טיפול ייחודי להעלמת כתמים, קמטים והצערת העור כוללים: ניקוי ראשוני, החדרת אחת מהאמפולות המתקדמת וייחודיות שלנו המטפלות במגוון בעיות כגון: חידוש תאי העור, העלמת סימני עייפות, עיכוב הזדקנות העור, וכן הענקת זוהר לעור הפנים מחדש בכל טיפול, וזאת ע"י עיסוי מקצועי להרגעה ולשחרור שרירי הפנים וכן הדרכה ואפשרות קניית האמפולה להמשך טיפול עצמי בבית. הטיפול מומלץ לרוב הנשים כל חודש וכנ"ל לגבי טיפול בקמטים, מניעת קמטים, ופיגמנטציה בשילוב מסכת אצות להגברת ספיגת המוצר בעור.
איך מתבצע תהליך העיסוי?
ניקוי עור הפנים, עיסוי מקצועי והחדרת חומרים נוגדי חמצון לעור.
מה הטיפול עושה?
עוזר לעורר את הדם בפנים –
עיסוי הפנים האנטיאייג'ינג ממריץ את הדם באזור הפנים והראש במהלך העיסוי. וגורם לעור להיראות בריא יותר ורענן יותר. המרצת הדם בשילוב של פעולת עיסוי פנים גורמת להוצאת רעלים שנתקעו בשרירי הפנים, ועידוד בבניית קולגן באזור הפנים, העיסוי גורם להחלקת רוב הקמטים שיש בפנים, ומיצוק העור, שזוהי מטרתנו.
עוזר לחיזוק ושחרור השרירים בפנים –
עיסוי פנים עוזר להחדיר את החומרים של האמפולה היוקרתית וייחודית מבית "מעבדות פלוריטן" שמוצאן בז'נבה, שילוב האמפולה והעיסוי המיוחד עוזר בנוסף לשרירים בפנים להשתחרר ולגרום למראה חלק יותר של העור, ובנוסף עוזר לשכך כאבי ראש ומיגרנות עקשניות
מוריד לחץ –
עיסוי פנים הוא אמצעי מצוין להורדת לחץ. פעולות העיסוי גורמים לשחרור המתחים בפנים, להחלקת הקמטים ולמראה, כאמור, רענן יותר של הפנים.
טיפול הפנים כבר בפנים –
עיסוי פנים בדרך כלל הוא החלק הנעים יותר של טיפול פנים. עיסוי פנים, נעשה גם באווירה רגועה יותר, כי אנחנו יודעים שמכאן אפשר להוריד הילוך ולהירגע. אז גם נרגענו ונהנינו וגם קיבלנו טיפול פנים, שהוא שלב לא פחות חשוב במאבק על הצערת העור
החומרים בהם משתמשים הם:
חומצות הלרוניות- חומצות הסופגות מים, והימצאותן גורמת לעור להיות לח יותר ואלסטי יותר.
• ויטמין A – גורם לאטימות העור .
• ויטמין B המגביר את קצב חילוף החומרים בעור.
• ויטמין C המעודד ייצור מלנין.
• ויטמין E הפועל נגד רדיקלים חופשיים- חומרי החמצון הנוצרים בעור מעצם התהליכים הקורים בו ובגלל זיהום האוויר,והם הגורם העיקרי בהזדקנות העור והרס תאיו.
• חומצות אמינו המעודדות את פעילות הקולגן והאלסטין- רקמות החיבור של העור.
• קו-אנזימים המגבירים את קצב חידוש התאים.
• מינרלים המשפרים את חילוף החומרים.

חשוב לציין: אחרי טיפול הצערת עור הפנים שאכן ייראו צעירים יותר, רעננים יותר, חלקים יותר מקמטים. אך כדי שיישארו כך לזמן רב חשוב לשמור בנוסף על אורח חיים בריא: תזונה נכונה, אי חשיפה מרובה לשמש ופעילות גופנית- כל אלה יגרמו לכך שטיפול הצערת עור הפנים שהמטופל עובר יישאר אפקטיבי לזמן רב יותר.

סוגי אמפולות לטיפול – floritene Serum face lift (לשימוש חיצוני בלבד)
אמפולה לחידוש תאים
למה מתאים?
מתאים לכל סוגי העור.
מה מכיל?
תמציות תאים חדשים עשירות ב DNA ו RNA. התאים
מה עושה?
תאים חדשים העוזרים לגרות, לקדם, ולהאיץ את חידוש העור, וכן מאטים ועוזרים למנוע את הזדקנות העור
הוראות שימוש:
לשימוש 4 פעמים בשנה (בחילופי עונות) ל 10-20 יום, בעדיפות לטיפול בערב.
למרוח חצי אמפולה על הפנים, כולל סביב העניים ועד קו הצוואר, לאחר חיטוי הפנים.
לתת לסרום להיספג ולהמשיך בטיפול בקרם פנים כנדרש. יש להגן על העיניים בעת השימוש.
אמפולה "אינסטנט ביוטי"
למה מתאים?
מתאים לכל סוגי העור.
מה עושה?
מומלץ לשימוש במיוחד לצורך העלמת סימני עייפות והחלקת הפנים. מומלץ גם לשימוש לפני מסיבות ואירועים ובעת החלמה להענקת זוהר מיידי לעור.
הוראות שימוש:
בוקר וערב, למרוח חצי אמפולה על עור הפנים וסביב העניים ועד קו הצוואר, לאחר חיטוי הפנים. לתת לסרום להיספג ולהמשיך בטיפול בקרם פנים כנדרש. יש להגן על העיניים בעת השימוש.
אמפולה עם ליפוזימים עם ויטמין E
למה מתאים?
מתאים לכל סוגי העור.
מה עושה?
מיועד להידוק רדיקלים חופשיים, הליזוזומים וויטמין E מגבירים חילוף חמצן, מגרים ומחדשים את האפידרמיס.
הוראות שימוש:
בוקר וערב, למרוח חצי אמפולה על עור הפנים וסביב העניים ועד קו הצוואר, לאחר חיטוי הפנים. לתת לסרום להיספג באפידרמיס ולאחר מיכן להמשיך בשימוש בקרם פנים לפי הצורך.
יש להגן על העיניים בעת השימוש.
אמפולה עם תמצית ערמונים
למה מתאים?
לעור עדין, רגיש ואדמומי.
מה עושה?
תמצית הערמונים מפזרת אדמומיות, שומרת על גוון עור אחיד, מונעת ומבהירה נזקי שמש.
הוראות שימוש:
בוקר וערב, למרוח חצי אמפולה על עור הפנים וסביב העניים ועד קו הצוואר, לאחר חיטוי הפנים. לתת לסרום להיספג ולהמשיך בטיפול בקרם פנים כנדרש. יש להגן על העיניים בעת השימוש.

אמפולה עם חומצה היאלורונית ו-AHA
למה מתאים?
מתאים לכל סוגי העור.
מה עושה?
הAHA מסיר בעדינות תאים מתים ומגרה את חידושם הטבעי של רקמות תאי האפידרמיס, בנוסף מעניק חיות לעור עייף, מחליק ומגמיש אותו. החומצה היאלורונית מגנה על העור מהזדקנות ומחליקה קמטים, עוזרת לשמור מים בתאים, ולשמור על שלמות מבנה הרקמה.
הוראות שימוש:
עדיפות לשימוש בערב, למרוח חצי אמפולה על עור הפנים וסביב העניים ועד קו הצוואר, לאחר חיטוי הפנים. לתת לסרום להיספג ולהמשיך בטיפול בקרם פנים כנדרש.
יש להגן על העיניים בעת השימוש.
אמפולה בשילוב קוויאר
למה מתאים?
מתאים לכל סוגי העור.
מה מכיל?
אמפולה עשירה בפפטידים, רכיבי אוליגו ומינרלים.
מה עושה?
אפקטיבית במיוחד בהזנת העור ולחלוח, מקדמת חידוש תאים ועוזרת לשחזר את זוהר הנעורים. מחליקה ביעילות קמטי הבעה, ומשאירה מעטה קטיפתי על העור.
הוראות שימוש:
לוודא כי העור יבש לאחר החיטוי, למרוח חצי אמפולה על עור הפנים, הצוואר ועד המחשוף ולהימנע ממריחה על האזור העדין שסביב העניים.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה