חבילות ספא זוגיות

חבילות ספא זוגיות – רעיון מקורי למתנה

אם נחשוב על זה, נבין שיש כמות הרבה יותר גדולה של הזדמנויות להעניק מתנות לאהובים שלנו מאשר היינו מניחים במחשבה ראשונה. הרי מעבר לחגי ישראל, קיימים גם ימי נישואין, ימי הולדת של האנשים הקרובים לנו, ימי האם והמשפחה, שמחות משפחתיות, יום האישה ולפחות יום אהבה אחד בשנה.
כך, עם כל רשימת החגים והאירועים שציינו, לפעמים עולה הצורך או החשק להפתיע במתנה לא שגרתית ומפנקת. לא שוב תכשיט, ספר או תווי קנייה, אלא מתנה מושקעת ואכפתית עם מחשבה מאחוריה. בדיוק לשם כך ניתן להשתמש באפשרות של חבילות ספא זוגי של ספא כרמל ממלכת החמאם.

3503 3506

חבילות ספא זוגיות – למה כדאי לתת?

יש אנשים שנראה שיש להם הכל ושכבר אי אפשר ממש להפתיע אותם עם מתנה מקורית. עוד תכשיט למגירה? עוד עט יוקרתי או גאדג'ט? בושם? כמה שלא נתאמץ, בסופו של דבר נרגיש שהאופציה שבה בחרנו היא במקרה הטוב קולעת לטעמו של בעל השמחה ובמקרה הגרוע כבר יש לו (או לה) שניים כאלו.
מצד שני, מתנות זה חשוב ומשמעותי לטיפוח קשרים בריאים, חמים ואוהבים.  אחת האופציות לפתרון מקורי ושווה היא להעניק חבילת ספא זוגי, כזו שכוללת כניסה למתחם ספא ועוד רשימה שלמה של פינוקים נלווים. חבילות ספא זוגיות יכולות לבוא במגוון צבעים וצורות, וממש לא חייבות לקרוע את הכיס.

חבילת ספא זוגית במרכז – למי לתת?

ניתן לבחור חבילות ספא זוגיות במרכז, כמו בספא כרמל, הכוללות עיסוי מרשימה אפשרית של סוגי עיסויים וכניסה לסוויטה עם אמבט שמנים ומלחים וכיבוד מפנק בעלות לא יקרה כלל. זו מתנה שניתן להעניק לא רק לבן זוג, אלא גם לחברה, להורים או לזוג חברים לרגל נישואיהם – מתנה שבהחלט תהיה מקורית יותר מרוב מתנות החתונה המקובלות וגם תשמש נאמנה את בני הזוג המותשים אחרי אינסוף סידורי החתונה המפרכים.
ספא כרמל מציע אירוח ברמה גבוה, עם תשומת לב לפרטים ופינוקים. בתחום המזון והשתייה ניתן ליהנות מהיצע של סוגי תה, קינמון, רימונים וחליטות צמחים, כיבוד של עוגיות בעבודת יד לכל באי הספא ואף אופציה לארוחה חלבית. הספא עצמו מעוצב כדוגמת חמאם תורכי חמים ונעים כאשר שניתן להזמין את הסוויטה הזוגית ולקבל יחד עם אמבט השמנים, גם טיפול בחמאם התורכי – קרצוף ופילינג בכל הגוף.
4 8 6

ספא כרמל – אירוח כיד המלך

האירוח המפנק והמסור יחד עם שלל הטיפולים המקצועיים יכול בהחלט להפוך למתנה מושלמת. כשמדובר במתנה לבן או בת הזוג, ניתן להתפנק בזמן פנוי בסוויטה הזוגית וליהנות ממקום נפרד משלכם ורומנטי. הסוויטה גדולה במיוחד ומאפשרת ליהנות מאמבט שמנים ומלחים בהתאם. מומלץ לשלב את היום עם עיסוי מפנק או עיסוי אבנים חמות. כך יהיה ניתן להשתחרר ולהירגע יחד מטרדות היום יום.

חבילות ספא   מדיניות ביטולים