התפנקתי עם בת הזוג בספא

לא האמנתי שיום אחד בספא יכולות להיות כל כך מפנק…מעולם לא רציתי להגיע לשם, אפילו כשבת זוגי ביקשה והפצירה בי ללא הרף לערוך יום כיף בספא אני התנגדתי. האמנתי שספא מיועד לנשים בלבד ועדיף שאנצל את זמני בצורה יעילה יותר.
אך, כשהגיע יום הולדתה של בת זוגתי ולא היה לי שום רעיון למתנה מקורית, החלטתי לבסוף להיכנע לרצונה. רכשתי עבורה יום בילוי משותף בספא. הייתי בטוח שכל שעלי לעשות הוא להעביר מספר שעות בספא ולהעמיד פנים שאני עושה חיים. הרי העיקר שהיא תהיה מאושרת ולאחר מכן נוכל ללכת הביתה וסיים את יום ההולדת שלה בשלום.

שלווה עמוקה…
הופתעתי לגלות כמה מפנק היה היום הזה עבורי! הגענו אל הספא אחרי שבוע ארוך של עבודה. ופתחנו את היום במסאז' משותף. האווירה בחדר הייתה מדהימה, אור נרות וריחות משגעים. ברגע אחד כל השרירים בגוף שלי נרפו ונחו. כשבת זוגתי שכבה במיטה שלצדי כה שלווה ונינוחה יכולתי להיזכר כמה היא יפה וכמה אני אוהב אותה. היינו בעננים, החזקנו ידיים לאורך הטיפול ושקענו לתוך שלווה ועונג עמוק.
לאחר הטיפול בת זוגתי קיבלה טיפול פנים על ידי קוסמטיקאית מקצועית, באותו הזמן אני נחתי על מיטה מפנקת לצד הבריכה ונרדמתי כהוגן, פתאום שבוע העבודה המתיש נראה רחוק כל כך והרגשתי ממש כשם הייתי בעיצומה של חופשה באי אקזוטי.
את שארית היום בילינו טובלים בג'קוזי, מפטפטים ומשתפים ממש כמו פעם צוחקים ומאוהבים כמו זוג צעירים. גם ארוחת הערב בספא הייתה מצוינת, סוף סוף אכלנו אוכל בריא שהיה מעדן!

בילוי בספא להמשך זוגיות מרגשת
עד היום בת זוגתי זוכרת את המתנה הנפלאה הזאת, המתנה שהזכירה לנו את המשמעות והחשיבות הגדולה של השקט, הפנאי כחלק מחיי הנישואין. מאז אנחנו דואגים לבלות יום משותף בספא לעיתים קרובות.
בימים האלה אני רואה את בת זוגתי פורחת, משילה מעליה את כל הדאגות, החששות והמחלוקות. זהו זמן של אינטימיות מדהימה שתורמת להמשך זוגיות מרגשת וקרובה גם במהלך שגרת היום יום.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה