איך להעביר יום בילוי בספא

איך להעביר יום בילוי בספא
באחד מהשבועות העמוסים ביותר, באחד מימי השבוע, בעודי מתרוצצת לכאן ולכאן כדי להשלים משימות יום יומיות. פתאום בזמן שחניתי לצד גן הילדים כדי לאסוף את ביתי הבכורה, עלה בי הרעיון הגאוני: "מחר אקח יום חופש, ואעביר יום בילוי בספא…" מיד לאחר שנפלה ההחלטה, מיליון קולות התערבבו והתערבו, מה תעשי שם? זה סתם בזבוז של זמן… יהיה לך משעמם… ומה עם הניקיון שתכננת למחר?
אך לי זה כבר לא היה אכפת, כל שריר ושריר בגופי צעק שהוא צריך יום חופש! החלטתי לפנק את עצמי. מהר מאוד גיליתי שלהעביר יום בילוי בספא זו משימה אפילו הרבה יותר פשוטה משיכולתי לדמיין… הרי מספר כללים פשוטים שיעזרו לכם להעביר את יום הבילוי בספא בצורה המפנקת והשלווה ביותר:

שכחו מכל המשימות הטורדניות
כדי למצות את השלווה והפסק זמן שהספא מציע, חשוב מאוד לוודא שאיננו סוחבים עמנו אל הספא אף לא מחשבה טורדנית אחת על שום משימה דחופה בחיינו. אנו צריכים להחליט כי בשעות הקרובות אנו לוקחים את הזמן לעצמנו, ממש כפי שאנחנו ברגע זה. זהו זמן להירגע, לחשוב על הדברים החשובים באמת, על הדברים שקרובים לליבנו ולהתנתק ממעמסת היומיום, העבודה והסידורים.

לקבוע את לוח הזמנים מראש
בפנייה לספא מקצועי יעמוד לרשותכם איש מקצוע שביכולתו לעזור לכם לבחור טיפולים ופינוקים שונים ליום הבילוי. היעזרו בו לשם תכנון היום בצורה הנכונה ביותר עבורכם. קבעו מראש אילו טיפולים ברצונכם לעבור, באילו שעות ואפילו מה תרצו לאכול לארוחת הצהריים או הערב. ככל שתקפידו לתכנן את יום הכיף שלכם מבעוד מועד, כך תוכלו להגיע למקום שלווים ורגועים ולעבור מפינוק לפינוק מבלי הצורך לבחור ולתכנן במהלך היום עצמו.

אפשר בזוג, עם חבר טוב או אפילו לבד
לעיתים קרובות בילוי זוגי בספא הוא דבר אינטימי, מקרב וממלא באהבה זהו הזמן שבו אפשר להתפנות ולדבר מלב אל לב, לראות אחת את השני מבלי הסכות הדעות של היומיום. עם זאת יום בילוי בספא יכול להיות גם זמן איכות מצוין עם חבר טוב או קרוב משפחה אתו מרגישים בנוח לבלות יחד רגעים מתוקים. גם להגיע לספא לבדך עם ספר טוב ועם שקט נפשי זוהי דרך מדהימה ומומלצת להעביר יום בילוי בספא.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני צרו קשר: 03-3722261


השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה